Yükleniyor...

HAKKIMIZDA

2003 yılından itibaren hazır giyim alanında ihracata başlayan Bihter tekstil; müşteri hassasiyetlerini ve termin tarihlerini odak noktası olarak belirlemiş, kaliteden ödün vermeden optimum çözümler sağlamayı ilke olarak benimsemiştir. Müşterilerine mükemmel hizmet sunabilmek için sektörün tüm gelişmelerini takip ederek bu yeniliklerle yoluna emin adımlarla yürümeye devam etmektedir.

Minimum maliyet maksimum kalite prensiplerini müşterilerine standart hizmet olarak sunan Bihter Tekstil; Avrupa ve Amerika bölgelerine ihracat yapmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm ihracat prosedürlerine hakim, oluşabilecek hatalara karşı tüm önlemlerini almış ve sevkiyat konusunda tüm uluslararası kriterleri yerine getirmiş bulunmaktadır.

Bihter Tekstil; örnek, model ve seri çalışmalarını titizlikle tamamlayıp değerli müşterilerine en hızlı şekilde gönderimlerini sağlar ve üretim aşamasında da aynı ince işçilikle siparişleri sorunsuz teslim eder. Örnek çalışma, model çalışması, fiyat çalışması ve diğer tüm hazır giyim ihracat işlemleriniz için teklif/talep formumuzu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Departmanlar

HAKKIMIZDA

Bihter Tekstil kendi sektöründe; ihracat kapasitesini daima geliştiren, müşterilerine en iyiyi sunmak için gayret gösteren, kaliteden ödün vermeyen ve bu ilkeleriyle büyümeyi hedefleyen kurumların arasındadır.