Laden...

ÜRETİM

Temel stratejilerimizden birisi tedarik zincirinin mükemmeliyetidir. Hacimlerine bakılmaksızın, tüm müşteri siparişleri yalnızca doğru üretim zinciri bulunduktan sonra üretime alınır. Doğru üretim için en büyük yardımcılarımız tecrübemiz ve teknolojimizdir.

Kalite - Ürün

Kalite serüvenimiz; Kumaş ve aksesuar tedariği ile başlayıp sevkiyat aşamasına kadar titizlikle yürütülmektedir.

Konuya Git

Tasarım - Trend

Tokyo, Los Angeles, Milano, Amsterdam, Kopenhag, Paris ve Londra özel koleksiyonlarını ve sokak modasını çok yakından takip ediyoruz.

Konuya Git

Modelhane

Kalıp aşaması önemli aşamalardan biridir. Alanında uzman modelistler tarafından gerekli serileme işlemleri gerçekleştirilir, çekme değerleri uygulanır.

Konuya Git

Kesim - Dikim

Bilgisayarlı cutter sistemi ile ölçü hatası olmadan doğru bir şekilde keserek dikim öncesi tasnif işlemi ile beraber eksiksiz bir şekilde kesim işlemi yapılmaktadır.

Konuya Git

Baskı - Aksesuar

Sektörümüxde kullanılan emprime ve dijital baskı işlemlerinde, desen/renk yönetimi yazılımlarımızı kullanarak 25 yıllık tecrübemizle müşterilerimize optimum çözümler sağlarız.

Konuya Git

Boyahane

pamuk, polyamid , polyester ,viskon , modal , tencel, bambu, polyester ile ipek ,kaşmir, yün, angora, keten ve akrilik karışımlı kumaşlar en yüksek kalite standartlarında boyanmaktadır.

Konuya Git

Ütü Paket

Paketleme departmanına sevk edilen ürünler bir kez daha kontrolden geçirilir. İşleme başlanmadan önce ürün ölçü, sağlamlık, aksesuar düzgünlüğü gibi kontrollerden geçer ve çakım işlemine tabi tutulur.

Konuya Git

Lojistik - Sevkiyat

Sipariş alındığı andan itibaren verilen terminde ürünü yetiştirmek için gereken tüm faaliyetler yöneticiler tarafından ayrı ayrı planlanır ve süreçler oto kontrol ile denetlenir.

Konuya Git
İHRACAT

Bihter tekstil; müşteri hassasiyetlerini ve termin tarihlerini odak noktası olarak belirlemiş, kaliteden ödün vermeden optimum çözümler sağlamayı ilke olarak benimsemiştir.